O mnie

O mnie

Doktor Piotr Winiecki wywodzi się z rodziny o wielopokoleniowej tradycji weterynaryjnej. Jest już trzecim pokoleniem wykonującym tę profesję. Miłość do zwierząt zaszczepił w nim Dziadek, a pierwsze kroki w weterynarii stawiał jako kilkuletni chłopiec pod okiem Stryja, badając wspólnie z Nim zwierzęta gospodarskie.

Samodzielną praktykę weterynaryjną prowadzi od piętnastu lat. Dyplom lekarza weterynarii uzyskał na wrocławskiej Akademii Rolniczej w roku 1999. Wcześniej, jeszcze jako student, odbywał staże w klinice w Niemczech, praktykował też przez całe studia pod okiem doświadczonego lekarza. Po studiach otworzył własny gabinet, w którym do dziś leczy małych czworonożnych (i nie tylko) pacjentów. Jednocześnie opiekuje się też zwierzętami hodowlanymi, spełniając swoje marzenie o praktyce weterynaryjnej w terenie. W roku 2004 zdobył tytuł specjalisty chorób trzody chlewnej.

Przez lata doktor Piotr Winiecki zdobył zaufanie tysięcy pacjentów i ich właścicieli. Opiekuje się czworonogami w Poznaniu i okolicznych wioskach. Jest oddany całym sercem służbie potrzebującym pomocy zwierzakom. Jego zaangażowanie, profesjonalizm i życzliwość doceniają właściciele, których opinie można znaleźć w internetowych serwisach medycznych.